Několik starších článků z mého původního blogu

22. září 2007 | 23.03 |

Tak ten den hezky začíná
16.8.2007 07:56

Tak mi ten den v práci začal hezky. Hned po příchodu do práce jsem se pohádal o dovolenou s kolegou jsem idiot ale snažím se, potom zapnul počítač je zázrak že ještě funguji, připojil se na internet i slimák je rychlejší jak já a udělal si kafe smrt mi kouká z očí. Tak snad mi ten den proč si vůbec vstával, v práci proč tu vůbec za těch pár korun děláš, hezky uběhne.

----------------------------

Zdá se, že stroj času skutečně existuje!?
27.3.2006 02:01

Včera jsem si stáhl poštu. Prostě takový ten běžný balast. Nejdříve jsem to přehlédl, ale nakonec mě přece jen jeden e-mail zaujal. Ani ne tak od koho byl informacni.servis@seznam.cz a ani jeho obsah (Nová verze domovské stránky Seznam.cz), ale svým datumem (1. ledna 1970 1:00) Tak tohle mi teda vyrazilo dech. Zdá se, že stroj času skutečně existuje!?

----------------------------

Pondělní kafe
27.2.2006 16:52

Tak jako každé ráno jsem si postavil vodu na kafe a zahloubal se do obrazovky počítače. Po nějaké době se mi začal za zády ozývat podivný zvuk. Hm, nemám na konvici píšťalku a vyvařila se mi voda. Po zchlazení konvice jsem doplnil vodu a jsem zvědavý jestli uhádnete, co se stalo. No ano, voda se mi vyvařila opět. Na třetí pokus jsem se duševně připravil a stále po očku pozoroval konvici, kdy z ní začne stoupat pára. Marně. Nezapnul jsem pro změnu plotýnku. Nakonec vše dobře dopadlo a já si vychutnal svůj šálek kávy. Příště si ale raději kávu v pondělí dělat nebudu anebo spíše nepůjdu vůbec do práce. To musí uznat i můj zaměstnavatel, že takhle by to nešlo.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší