Neobvyklé pochoutky aneb máte odolný žaludek?

10. duben 2009 | 22.35 |

Mravenci v čokoládě.

Každý rok sbírají Guardští indiáni z Amazonských pralesů za jarních dešťů Královské mravence, které si pak jako pochoutku opraží v hliněných nádobách nad otevřeným ohněm. Už se vám sbíhají sliny? Tak ještě dodám, že jejich konzumace díky velkému množství mravenčí kyseliny údajně posiluje imunitní sytém a že působí i jako afrodisiakum. Jako ta pravá delikatesa pro vás jsou zalití do belgické čokolády.

Tequilové lízátko s červem

Kdy jste si dali naposledy lízátko? A co takhle lízátko s příchutí tequili a červem? Tyto druhy červů jsou samozřejmě speciálně pěstovány a krmeny nutričně bohatými cereáliemi a čerstvou zeleninou.

Vodkové lízátko se škorpiónem

Takže červy jsme tu už měli. Co takhle lízátko s vodkovou příchutí a jedním roztomilým škorpiónem uvnitř? Ale nemusíte se bát, škorpióni jsou bez jedovatých toxinů a tento druh hmyzu má dokonce ozdravné účinky a podle některých účinkuje i jako afrodisiakum. A jako perličku ještě zmíním, že škorpión pod ultrafialovým světlem svítí, takže lízátko je i v hodným doplňkem do vašeho oblíbeného klubu.

Šampaňské lízátko se zlatem

Už jste někdy ochutnali zlato? Teď máte možnost prostřednictvím lízátka s příchutí šampaňského, které obsahuje několik vloček 24 karátového zlata. Mimochodem zlato má antibakteriální účinky, takže můžete udělat i něco pro svoje zdraví.

Perlové lízátko

A máme tu do čtveřice neobvyklé lízátko. To totiž kromě třtinového cukru a vanilky obsahuje pravé namleté perly. Lízátko tak má díky perleti silné afrodiziační účinky.

BBQ pečení červi

Honí vás mlsná? A co takhle pečení červíci? Ty jsou speciálně chováni na farmě a krmeni výživnou stravou. Chutnají podobně jako popcorn s příchutí barbecue.

Kari pečení cvrčci

Už jste se přejedli červíků? A co takhle pečení cvrčci s příchutí kari?

Jerky: pochoutka ze sušeného masa

Nejsou červíci a cvrčci pro vás žaludek přece jen to pravé? Co teda sušené maso jako lehký pikantní snack ke skleničce vína, piva nebo jen tak? Sušené maso je chutné, zdravé a výživné. Lze ho konzumovat i při redukční dietě.

megarapid.eu - stahování z rapidshare.com neomezeně

Cibetková káva (Kopi Luwak)

Ano populární a chuťově vynikající cibetková káva, které se vyrobí ročně asi jen 500 kg. Vyniká intenzívní, ale jemnou chutí a po vypití necítíte v ústech žádnou pachuť.  Jak je to možné? Zrnka kávy totiž pojídají divoké cibetky (druh kunovitých šelem) a poté co projdou jejich zažívacím traktem se zbaví některých hořkých látek.

Vodka se štírem

A nyní tu máme něco pro pijáky. Vodku s pravým štírem z farmy v jižní Číně. Štír je samozřejmě zbaven všech nebezpečných toxinů a je ve vodce naložen až tři měsíce, čímž jí dodá zajímavou chuť. Takto upravená vodka má příznivé účinky na lidský organizmus a může působit i jako afrodisiakum. A co se štírem po vypití vodky? Můžete si ho dát jako chutný zákusek.

Čokoláda "na tělo"

A na závěr tu máme něco speciálního pro zajímavé intimní chvíle. Čokoládu můžete pomocí přiloženého štětečku nanášet přímo na tělo a pak už jen záleží na vaší fantazii co uděláte s tímto sladkým nadělením.

Všechny zde uvedené pochoutky můžete snadno nakoupit v internetovém obchodě Dárky a gadgets nás baví. - Smartstore.cz Přeji vám dobrou chuť a dobré zažívání vám i těm, kterým se rozhodnete nějakou tu pochoutku věnovat jako originální dárek.

1_mravenci-v-cokolad 2_tequilove-lizatko 3_vodkove-lizatko 4-zlate-lizatko 5_perlove-lizatko 5_bbq-peceni-cervi 6_kari-peceni-cvrcci 7_jerky-pochoutka-ze-suseneho- 8_cibetkova-kava 9_vodka-se-stirem 10_cokolada-quot-na-telo-quot

pridej.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Anketa

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 4 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny