Webgame - Ze života soudce

12. duben 2011 | 08.20 |
› 

Pondělí

Tak se podíváme, zda si někdo podal reklamaci. Hm podal, optimisti zřejmě ještě nevymřeli. No nic, ale je pondělí, začátek týdne a to se prostě nepracuje. Zítra je taky den a možná ta reklamace zmizí.

Úterý

Hm už je zítra a reklamace nezmizela. Mám po náladě a když nemám náladu tak co? No přece nepracuji. A jak se říká každá dobrá reklamace musí být dobře uleželá nebo tak nějak.

Středa

No tak to vypadá, že se do toho budu muset nakonec pustit. Tak copak tu máme? Aha, přejmenování země. Rozbíhá se diskuse ze které vyplývá, že on je inteligent co má vždy pravdu a já debil co si nevidí na špičku nosu. Po dvou hodinách jsem stále debil, ale z jeho rádoby argumentů už unavený debil a i když si nevidím na špičku nosu na tlačítko zamítnout vidím.

Čtvrtek

Tak tohle je osvěžení, prostě klasika. Dva bratři co musí hrát na jednom počítači. Jak smutné. A o to ještě smutnější, že podle AM nástrojů se od sebe nedokážou za celý den oddělit, jasný případ simaských dvojčat. Zamítnuto.

Pátek

Logování do účtu? Ale kdepak. Jen kamarádi se chodí navštěvovat a vzhledem k tomu, že dnes má už každý doma osobní teleport není problém se přihlašovat do účtu jak v Karlových Varech tak v Košicích. Zamítnuto. A hurá do baru.

Sobota (velmi pozdě odpoledne)

Hlava. Bolí. Celý člověk bolí. Ale zatínám zuby a pouštím se do reklamace. Hm AMko bylo zjevně ještě po opici když to mazalo. I já jsem po opici. Zamítnuto.

Neděle

Neděle je den klidu. Zkrátka kdo by v neděli pracoval. Odpočinu a naberu sílu na pondělí. Cítím příval energie a nadšení.

Pondělí

Tak se podíváme, zda si někdo podal reklamaci. Hm podal, optimisti zřejmě ještě nevymřeli. No nic, ale je pondělí, začátek týdne...
 

pridej.cz

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.8 (5x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Webgame - Ze života soudce :-d 21. 05. 2011 - 20:41